Новинка
Чемодан Smooire червоний маленький Чемодан Smooire червоний маленький Чемодан Smooire червоний маленький Чемодан Smooire червоний маленький
Чемодан Smooire червоний маленький

Чемодан Smooire червоний маленький

Виробник: VIF

Модель: 787920

Наявність: На складі

Артикул: JL-523

4 250 ₴‎

Дорожня валіза ТМ VIF виконана з поліпропілену. Всередині: дві камери для речей; перегородка на блискавці; одна універсальна кишеня на блискавці, розташована між камерами; еластичні ремені для фіксації речей. Підкладка - текстиль. Закриття на блискавку. Особливості: матеріал корпусу легкий і міцний, має найкращі властивості для багажних виробів, стійкий до високих температур, ударів і розломів; витривала і безшумна чотириколісна система; на бічній частині розташовані ніжки для горизонтального положення; висувна телескопічна ручка з кнопкою-фіксатором, регулюється в трьох положеннях.
Чотири подвійних колеса, що дозволяють легко здійснювати обороти на 360 °. Вбудований замок TSA - замок з функцією митного огляду. Закривається на кодову комбінацію, а при необхідності огляду митні служби зможуть відкрити його універсальним ключем, не збиваючи Ваш код і не пошкоджуючи валізу.
Вбудований замок TSA і подвійна блискавка забезпечує підвищений рівень захисту.
Гарантія: 365 днів
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
В наявності всі заводські деталі валізи.

Об'єм валізи: 33 л
Розмір: 50*33*22 см