Новинка
Чемодан Smooire великий червоний 70 см Чемодан Smooire великий червоний 70 см Чемодан Smooire великий червоний 70 см Чемодан Smooire великий червоний 70 см
Чемодан Smooire великий червоний 70 см

Чемодан Smooire великий червоний 70 см

Виробник: VIF

Модель: 787922

Наявність: На складі

Артикул: JL-523

5 900 ₴‎

Дорожня валіза виконана з поліпропілену. Всередині: дві камери для речей; перегородка на блискавці; одна універсальна кишеня на блискавці, розташована між камерами; еластичні ремені для фіксації речей. Підкладка - текстиль. Закриття на блискавку. Особливості: матеріал корпусу легкий і міцний, має найкращі властивості для багажних виробів, стійкий до високих температур, ударів і розломів; витривала і безшумна чотириколісна система; на бічній частині розташовані ніжки для горизонтального положення; висувна телескопічна ручка з кнопкою-фіксатором, регулюється в трьох положеннях.

Чотири подвійних колеса, що дозволяють легко здійснювати обороти на 360 °. Вбудований замок TSA - замок з функцією митного огляду. Закривається на кодову комбінацію, а при необхідності огляду митні служби зможуть відкрити його універсальним ключем, не збиваючи Ваш код і не пошкоджуючи валізу.

Вбудований замок TSA і подвійна блискавка забезпечує підвищений рівень захисту.

Гарантія: 365 днів

Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

В наявності всі заводські деталі валізи.

Обсяг валізи: 86 л

Розмір: 70*50*29 см